שיפוץ גיר אוטומטי

תיבת ההחלוכים ( הגיר ) היא זו שאחראית על העברת הכוח מהמנוע של הרכב אל הגלגלים שלו. היא אחראית להתאים את המהירות והכוח הנדרשים בכל נסיעה. תיבת הילוכים בלויה או לא תקינה עלולה להוות סכנת חיים ממשית הן ליושבי הרכב והן לסובביו. בהיותה מרכיב חיוני ומשמעותי שכזה יש לדאוג לתחזוקה שוטפת ותקינה של תיבת ההילוכים בכדי שנוכל להמנע מתקריות מצערות ומיותרות.

איך מבצעים שיפוץ גיר אוטומטי?

תיבת ההילוכים האוטומטית כוללת בתוכה מערכת הנקראת מחשב תיבת הילוכים, מערכת זו אחראית למעבר בין ההילוכים בצורה אוטומטית מה שמקל על הנסיעה ברכב. יחד עם זאת, בניגוד לגיר הידני, שכולל בדרך כלל 5 הילוכים, בגיר האוטומטי יש לרוב 3 – 4 הילוכים קדמיים. הגיר ברכב האוטומטי נשחק מהר יותר מגיר רגיל וזאת כתוצאה מבלאי טבעי בשימוש תמידי, הגיר האוטומטי מצריך גם בדיקות רבות יותר ודורש תחזוקה רבה יותר וטיפולים במוסך. השיפוץ מתבצע על ידי פירוק תיבת ההילוכים והחלפת החלקים השונים והבלויים , תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים של יצרני הרכב ובחלקי חילוף תחלפיים מובחרים בתוצרת איכותית, ע"פ בחירת הלקוח.

כלים ומיכשור

כמו כן , ברשותינו מספר כלים ומיכשור מתקדם לבדיקות ושיפוץ מערכות שונות בגיר האוטומט, כלים ספצפיים ויחודיים לדגמי רכבים מסויימים המסעיים הן באיתור תקלות והן בעת ביצוע השיפוץ עצמו. GEARBOX מבטיחה ללקוחותיה להנות משירות אמין, מקצועי ואיכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר , תוך שמירה על מחירים הוגנים וטובים.
ב – GEARBOX ניתן לקבל את כל השירותים המוצעים במוסכי היבואן המורשים, ולהבטיח מחיר הנמוך בכ- 30% לפחות, ממוסכים אלה.

בדיקה ממוחשבת

בנוסף , אנו מפעילים שירות חדשני ומהפכני בתחום בדיקות הרכב. אנו מציעים ללקוחותינו בדיקה ממוחשבת וחוות דעת מקצועית של מומחה , עד לבית הלקוח בתיאום טלפוני.
השירות ינתן תחילה באזור מרכז הארץ, בתשלום מינימלי בסך 150 ש"ח בלבד.
* חשוב לציין כי לקוח אשר יבחר לבצע את התיקון אצלינו ב- GEARBOX , יקבל זיכוי מלא בעבור תשלום הבדיקה הנ"ל, כהטבה.

למעבר לדף הראשי מוסך בחולון לחץ